Pierko je odkaz od anjelov / Miriam Štolfová

(1:37 min.) Mrknite sa okolo seba! Možno tam práve zbadáte pierko = spôsob, akým s nami komunikujú anjeli, naši strážcovia, ktorých máme každý „za zadkom“ minimálne jedného.

 

Často sa ma pýtate, ako komunikovať s anjelmi.

Bola som na ženskej víkendovke, kde dievčatá použili krásny výraz: intergalaktické znamenia. Niekto tomu hovorí anjelske, niekto intergalaktické, je to to isté.

Sedím si tu, na brehu jazera, meditujem, nahrala som nejaké video a prišla mi odpoveď na myšlienku, ktorú som riešila v hlave. Povedala som si „fajn, tak to urobím“, zahľadela som sa na trávu a uvidela som 2 pierka.

Otázka sa týkala vzťahu a dostala som odpoveď: „áno, to, čo ti napadlo, to máš urobiť“, pretože 2 pierka na kope, to je znamenie od anjelov.

Takže keď sa vám bude zdať, že ste na niečo prišli a budete sa pýtať, či to bolo nejaké vnuknutie intergalaktické alebo od anjelov, mrknite sa okolo seba. Možno tam práve zbadáte pierko = spôsob, akým s nami komunikujú anjeli, naši strážcovia, ktorých máme každý „za zadkom“ minimálne jedného.

Prajem vám krásny deň.

 

Miriam Štolfová

Je expertkou na vedomú kreativitu a osobné motivačné videá ♥ ☼ ❀ ✂ ♥ Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta…….✈ Už niekoľko rokov  žije svoj Luxusný kreatívny život v hniezde :)>>> Učí ľudí využívať kreativitu v každej oblasti, každý deň a tak mať šťastný život. Je autorkou e-booku Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní>>>

Pri všetkých svojich kreatívnych projektoch využíva potenciál videa. Ako natáčať s minimom času a techniky nájdete v kompletnom manuáli Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>>  Video príbeh Miriam čítajte tu>>>

 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

PODEĽTE SA AJ VY O SVOJE VEDOMOSTI A SKÚSENOSTI CEZ VIDEO

E- BOOK ZDARMA SI STIAHNITE TU>>>

2decover_1160x1329

Miriam Štolfová
AUTORKA PROJEKTU. Učí ľudí, ako využívať kreativitu v bežnom živote a vďaka nej si vytvárať život plný šťastia a hojnosti. Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta. Je autorkou e-booku Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>>, aby ste aj Vy mohli natáčať svoje návodové videá a deliť sa o svoje poklady s ostatnými.
Komentáre