Enkaustika-Základné techniky a postupy / Jana Bakičová

(7:53 min.) Jednoduché postupy tvorby enakustickou žehličkou nájdete vo videu, ktoré pre Vás pripravila Jana Bakičová. Jednoduché a hravé tvorenie. Bez akýchkoľvek umeleckých schopnosti, hravo zvládnete podľa tohto návodu.  Nepotrebujete nutne použiť špeciálnu žehličku. Stačí obyčajná, staršia žehlička, ktorú môžete obetovať. 

Enkaustika je maliarska technika, pri ktorej sa ako farbiace médium používa roztavený farebný vosk. Nástrojom na maľovanie sú rozohriate kovové paličky, alebo špeciálne vyhrievané perá, prípadne tzv. enkaustické žehličky (to je definícia podľa Wikipédie).

 

Jana Bakičová

Chcete vidieť ako sa tvorí horúcim voskom ? Stiahnite si minikurz zdarma http://www.janabakicova.sk/minikurz-enkaustika-zdarma/.

Viac informácii , článkov a videí o enkaustike nájdete na www.janabakicova.sk

Janke môžete napísať na jana@janabakicova.sk

 

 

 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

PODEĽTE SA AJ VY O SVOJE VEDOMOSTI A SKÚSENOSTI CEZ VIDEO

E- BOOK ZDARMA SI STIAHNITE TU>>>

2decover_1160x1329

 

 

Miriam Štolfová
AUTORKA PROJEKTU. Učí ľudí, ako využívať kreativitu v bežnom živote a vďaka nej si vytvárať život plný šťastia a hojnosti. Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta. Je autorkou e-booku Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>>, aby ste aj Vy mohli natáčať svoje návodové videá a deliť sa o svoje poklady s ostatnými.
Komentáre