Bolia vás zuby / Miriam Štolfová

(3:11 min.) Čo znamená, keď bolia zuby? Položte si takú sedliacku primitívnu otázku: Koho alebo čo mám v zuboch?

 

Mávate dni, že sa okolo vás neustále motá nejaká téma? Mne sa to stalo teraz.

Včera sme mali dámsku jazdu a 2 dámy mi rozprávali o svojich problémoch so zubami. Ráno som bola pre čokolády a naša dodávateľka mi hovorí: „ponáhľam sa, idem k zubárke“.

Do toho mi volala mama, že je u zubárky a že príde neskôr. Asi pol hodinky nato som mala telefonát od jednej klientky, že nepríde na seminár, lebo má problém so zubami, takže zajtra pravdepodobne pôjde k zubárke.

A keď som otvorila FB a jukol na mňa status od Evky Pitnerovej, ktorý sa týkal tiež zubov, tak som si povedala, že to asi nebude náhoda, že sa tie zuby motajú takto okolo – asi mám natočiť toto video.

Čo znamenajú zuby? Položte si takú sedliacku primitívnu otázku: Koho alebo čo mám v zuboch?

Vždy je súvis medzi fyzickou bolesťou /chorobou a hlavou. Ak nie je niečo vyriešené v hlave, odrazí sa to na určitom orgáne.

Zuby sa odrážajú práve vtedy, keď nie je dlhodobo vyriešené niečo s niekým, čiže niekoho máme dlhodobo „v zuboch“, alebo keď nás veľmi prekvapí nejaká situácia alebo nám niekto niečo povedal a nevieme to „preglgnúť – prežuť“.

Samozrejme, že tam je aj nejaká fyzická predispozícia, takže zuby si treba umývať a ideálne je nielen zubnou kefkou, ale aj medzizubnými kefkami. Dokonca teraz som objavila, že existuje aj škrabka na jazyk, čo je tiež fajnová vec, pretože zistíte, že na jazyku sa nám zachytí veľa hlienov a nečistôt, ktoré pri bežnom umývaní zubov nevieme dať dole a potom nám môže smrdieť z pusy a následne nás môžu bolieť zuby.

Prajem vám krásne zúbky ako perličky, nech sú zdravé a nebolia a krásny deň.

 

Miriam Štolfová

Je expertkou na vedomú kreativitu a osobné motivačné videá ♥ ☼ ❀ ✂ ♥ Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta…….✈ Už niekoľko rokov  žije svoj Luxusný kreatívny život v hniezde :)>>> Učí ľudí využívať kreativitu v každej oblasti, každý deň a tak mať šťastný život. Je autorkou e-booku Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní>>>

Pri všetkých svojich kreatívnych projektoch využíva potenciál videa. Ako natáčať s minimom času a techniky nájdete v kompletnom manuáli Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>>  Video príbeh Miriam čítajte tu>>>

 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

PODEĽTE SA AJ VY O SVOJE VEDOMOSTI A SKÚSENOSTI CEZ VIDEO

E- BOOK ZDARMA SI STIAHNITE TU>>>

2decover_1160x1329

Miriam Štolfová

AUTORKA PROJEKTU. Učí ľudí, ako využívať kreativitu v bežnom živote a vďaka nej si vytvárať život plný šťastia a hojnosti. Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta. Je autorkou e-booku Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>>, aby ste aj Vy mohli natáčať svoje návodové videá a deliť sa o svoje poklady s ostatnými.

Komentáre